מצעים לילדים

אם אנחנו יורדים למספרים אנו נגלה שקרוב לחצי מהיום אנו מבלים בשינה, בעיקר כשאנחנו מדברים על ילדים אשר נמצאים בתקופת הגדילה שלהם. כאשר אנחנו מדברים על בחירת מצעים לילדים אנו מדברים על מלאכת מחשבת של ממש מאחר ואלו משפיעים בצורה ישירה על סביבת השינה שלהם ועל הנוחות שלהם. חברת 'מצעים' החליטה לעזור לכם לבחור את המצעים הטובים ביותר לילד שלכם.

בחירת הבד: מה הן האפשרויות שלי?

כאשר אנחנו מדברים על בדים, אנו רואים אין ספור סוגים שונים של בדים. נוכל לראות כי יש בדים העשויים כותנה, סאטן, פלנל, פוליאסטר ועוד. עלינו להבין מה הם היתרונות של כל אחד מן הבדים – לדוגמא בד פלנל מספק מעטפת מלאה לתקופות הקרות כאשר בד כותנה נחשב לבד נושם ואוורירי יותר. במקרה של התלבטות אנו מציעים לכם לפנות אל שירות הלקוחות של 'מצעים' לשם התאמת הבד הטוב ביותר עבורכם.

ילד גדול זו גם אחריות גדולה

הילד שלנו גדל עם הזמן ויחד עם הגיל מתחילה גם אחריות גדולה. אנו מאמינים כי כל ילד הוא עולם בפני עצמו, עולם המורכב מאישיות, תחביבים והעדפות. לכן, כאשר אתם קונים מצעים לילדים רצוי לשלב את הילדים בתהליך הבחירה על מנת שיוכלו לבחור את המצעים המתאימים ביותר עבורם מבחינה אסתטית, תוך כדי שאתם ההורים דואגים להתאים את סוג הבד והפונקציונאליות של הבד לצרכים של הילד. ברגע בו הילד יקח חלק בתהליך הבחירה הוא ירגיש עצמאות ואחריות – כל אלו יקנו לו סביבת שינה נעימה במיוחד.

בריאות הילד – מצעים היפולארגניים

לא מעט ילדים היום אלרגיים לבדים מסוימים, לכן חשוב לבדוק כי הבד אותו אתם רוכשים הוא בד היפולארגני על מנת להבטיח לילדכם בטיחות מרבית.

חברת 'מצעים' – ברירת המחדל של אלפי לקוחות בישראל

חברת 'מצעים' הינה חברת בוטיק אשר הוקמה לפני כמה שנים במטרה לספק מעטפת שלמה ונרחבת לעולם המצעים. בשנים האחרונות הפכנו לברירת המחדל אצל אלפי לקוחות חוזרים בישראל, אנו מזמינים גם אתכם להצטרף אל חוג לקוחותינו וליהנות ממוצרים איכותיים, עמידים ובכלל לא יקרים. למה אתם מחכים? הזמינו דרכנו עוד היום!