מצעים

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מבינים את החשיבות של בחירת מצעים בצורה נכונה אל אופי החדר, אישיות האדם שישן באותה מיטה וגם קבלו סקופ – לעונות השנה. לא מעט פעמים אנו מדליקים "מזגן" בגלל החום, אך יכולים לפתור את הכל בצורה די פשוטה – באמצעות התאמת מצעים המותאמים בצורה נכונה אל עונות השנה.

מצעים איכותיים: המומחיות של חברת 'מצעים'

אף אחד מאיתנו לא אוהב לחסוך על עצמו, בטח כאשר אנחנו מדברים על זמני השינה שלנו ועל המקום אשר נחשב לאחד המקומות החשובים בבית – המיטה. ניתן למצוא לא מעט סוגים שונים של מצעים – כותנה, משי, פשתן, סאטן, ג'רסי ואלו רק על קצה המזלג. כל אחד מן הסוגים האלו מתאים לתקופה אחרת של עונות השנה ומספק מעין "מעטפת" שונה לגוף. לצורך העניין כותנה נחשבת לבד נושם בעל יכולת ספיגה גבוהה במיוחד ומשי נחשב לבד אשר מצליח לשמור על טמפרטורת הגוף בצורה מושלמת כך שהוא מתאים לכל עונות השנה.

מצעים מעוצבים: תכלס, מגיע לך!

כאשר אנחנו מדברים על עולם עיצוב הפנים אנו רואים עליה בלתי נגמרת במודעות, חלק בלתי נפרד מן עיצוב הפנים הוא עיצוב לב ליבו הפועם של חדר השינה – המיטה. לא מעט אנשים רואים בעיצוב המיטה חשיבות גבוהה למדי, כתוצאה מכך הם פונים אלינו לחברת 'מצעים' על מנת שנתאים להם מצעים אשר מצד אחד יעמדו בכל פן עיצובי קיים ומצד שני יהיו פונקציונאליים, נעימים ואיכותיים. מצעים מעוצבים זו המומחיות שלנו.

איכות ועמידות לאורך זמן

כל המצעים שלנו הם בעלי איכות גבוהה במיוחד ועמידות לאורך זמן, למעשה – בשימוש נאות ועל פי כל הוראות הכביסה הרשומות על גבי המצעים ניתן להיות רגועים ולדעת כי הסיכוי בו תהיינה דליפת צבע או ירידה באיכות המצעים כמעט ולא קיימת. לרוב, דהייה של הצבע, פרימה של חוטים ופגיעה במרקם של המצעים נגרמים בשל רכישה של מצעים לא איכותיים. אצלנו זה ממש לא הסיפור.

חברת 'מצעים' – הבחירה הטבעית שלכם

חברת 'מצעים' לאורך השנה הפכה להיות הבחירה הטבעית של לא מעט משפחות בישראל. האמת, זה לא מפתיע – במשך השנים אנו עובדים ללא הפסקה על מנת לשדרג, לייעל ולשפר את השירות והמוצרים שלנו, מה שמבטיח ללקוחותינו מצעים איכותיים ועמידים לאורך זמן.