אמא אני יותר לא תינוק: מצעים למיטת מעבר

אתם עדיין לא מאמינים שזה קורה אבל התינוק שלכם מתחיל לעבור אל מיטת מעבר, הזמן עובר מהר שנהנים. אחרי שדאגנו לו עד עכשיו למצעים המותאמים למיטת תינוקות אנו צריכים לעלות לרמה של "הגדולים" ולדאוג לו למצעים למיטת מעבר שיספקו לו מענה שלם. עכשיו זה הזמן של הילד שלכם להיות עצמאי מאחר והוא כבר ילד גדול שישן לבד בכוחות עצמו בלי ההורים!

מה זו מיטת מעבר

למי שעדיין לא הבין את ההגדרה, מיטת מעבר כשמה כן היא משמשת כמיטה לילדים מגיל שנה וחצי-שנתיים, זו בעצם "האמירה" כי הילד כבר גדול והוא לא צריך לישון יותר בלול או בעריסה. מיטת מעבר היא מיטה אשר מטרתה להקנות לילד עצמאות אך באותה נשימה להיות פונקציונאלית ונמוכה כך שהילד יוכל לרדת בקלות ולעלות בקלות אל המיטה ללא עזרה של אף אחד מן ההורים.

בחירת מצעים למיטת מעבר: איך לעשות את זה נכון?

מיטת מעבר היא מיטה בה הילד שלכם ישן מגיל שנה וחצי-שנתיים עד גיל 5-6 לערך. תחומי העניין שמעניינים את הילד שלכם בגיל שנתיים יהיו רחוקים שנות אור מאלו שיעניינו אותו בגיל 4-5. לכן, אל תקנו לטווח הרחוק מצעים על מנת לא להתאכזב. אך יחד עם זאת, כאשר אתם קונים קנו לתקופה ספציפית (לפי צבעים ו/או תחביבים ודמויות אותם הילד אוהב). המצעים משפיעים לא מעט על שינת הילד, בדקו כי המצעים עשויים מבד נושם, היפולארגניים ומבד נעים.

שתפו את הילד בקניית המצעים

ילדים קטנים בניגוד למה שנוטים לחשוב הם מאוד דעתניים, לכל ילד יש כוכב על, משחק או דמות שהוא מעריץ. אף אחד מאיתנו לא רוצה לעשות טעות ובמקרה לקנות לו את אחת הדמויות או הצבעים הפחות האהובים עליו. מאחר ומדובר בילד גדול אנו מציעים לכם לשתף אותו בתהליך רכישת המצעים, לתת לו תחושה שהוא ילד עצמאי ומעכשיו הוא יכול לבחור לעצמו בנושאים מסוימים.

חברת 'מצעים' – הבחירה של אלפי בתים בישראל

חברת 'מצעים' בשנים האחרונות הפכה לבחירה הטבעית של אלפי בתים בישראל, אנו מזמינים אתכם להיכנס אל חנות האון-ליין שלנו ולקנות מצעים איכותיים לילדיכם!