מצעים למיטת תינוק

מזל טוב! הבאתם אל העולם נשמה חדשה וזכה. כאשר אנחנו מדברים על הפריטים הראשונים אותם אנו קונים אחרי או לפני הלידה אנו מדברים על מצעים למיטת תינוק. גם האב וגם האם מבינים את הצורך הבלתי נגמר בבחירת מצעים איכותיים לתינוק אשר יעזרו לו להמיר את שנתו לשינה טובה יותר, חזקה יותר ובריאה הרבה יותר. חברת 'מצעים' החליטה לרכז עבורכם מספר נקודות שיעזרו לכם לבחור את המצעים הטובים ביותר למיטת התינוק שלכם.

בריאות זה לפני הכל

כאשר אנחנו מדברים על בחירת מצעים למיטת תינוק אנו נותנים את החלק הגדול ביותר בנוגע לעניין הבריאותי. מאחר ואנו מדברים על תינוק שזה עתה יצא אל העולם אנו לא יודעים אילו חומרים יהיו לו טובים יותר ואילו פחות. לכן, אנו מציעים לכם לבחור מצעים היפולארגנים אשר יעזרו לכם לשמור על בריאותו של הילד, כמו כן אנו ממליצים לכם לבחור מצעים העשויים מבד נושם – כמו למשל כותנה.

הימנעו מבדים סינתטיים

אנו ממליצים לכם להימנע ככל האפשר מבדים סינתטיים, עלינו לזכור כי התינוק שיצא זה עתה אל העולם רק חוקר ומכיר אותו כל יום מחדש. כמו כן, אין באפשרות התינוק כרגע לווסת בשום צורה את חום הגוף שלו בצורה נכונה ויעילה – לכן, בדים סינתטיים יכולים להיות בחירה גרועה מאוד לתינוק.

אל תשתמשו בשכבה עבה

אנו רוצים שיהיה לתינוק שלנו את הטוב ביותר, המחשבה על כך שיהיה לו מעט קר או מעט חם גורמת ללא מעט הורים לצאת מן הכלים. כחלק מקניית מצעים אתם תמצאו את עצמכם קונים לא פעם גם שמיכה כחלק מסט – בדקו כי השמיכה לא עבה מדי, גם פה מאחר והתינוק לא יכול לווסת את החום בצורה נכונה הוא יכול למצוא את עצמו קודח מחום מאוד מה שיכול להוות סכנה לא קטנה. אנו ממליצים לקנות שמיכות העשויות משכבות דקות ולהוסיף ככל האפשרי.

התינוק מעט גדל: זה הזמן לשתף אותו בבחירת המצעים

לקראת גיל שנה וחצי-שנתיים התינוקות שלנו ימצאו את עצמם בדרכם אל מיטת מעבר, ילדים בגיל האלו נהיים מאוד דעתניים ורוצים לקחת חלק בכל דבר שקשור אליהם. אנו מאמינים כי אתם צריכים לתת להם מעט "אחריות" תוך כדי תחושה של שייכות. לכן, אנו מציעים לכם לשתף את התינוק בתהליך בחירת המצעים כך שיוכל לבחור את המצעים שיתאימו לו מבחינה עיצובית – כוכב על, דמות מצוירת אהובה או צבע אהוב כאשר אתם תהיו אחראיים על בחירת הבד הנכון והמתאים לעונת השנה, לגיל ולסוג הילד.

סט מצעים למיטת תינוק: איך לבחור?

קניית מצעים היא מלאכת מחשבת של ממש, אנו מציעים לכם לא לקנות מצעים לבד כשלעצמם אלא ליצור "סט" מצעים. כיום, חברת 'מצעים' נותנת את האפשרות לרכוש סט מצעים למיטת תינוק המורכב ממצעים, ציפית ולעיתים אף שמיכה המותאמת אישית בהתאמה מלאה אל הסט. כך נוכל לשדר אחידות וחמימות מול התינוק. זכרו כי שם הוא יעשה את צעדיו הראשונים בעולם!

תינוק ישן רוב שעות היום

למרות שלפעמים בלילה זה לא מרגיש ככה, תינוק ישן רוב שעות היום. לכן, אנו מציעים לכם להתייחס בכובד ראש בכל הקשור לבחירת מצעים לתינוק. כמו כן, חברת 'מצעים' מפעילה שירות לקוחות בו היא נותנת מענה בחינם לכל המתעניינים במטרה לעזור לכם למצוא את המצעים הטובים ביותר לילד שלכם, בריאות הילד שלכם חשובה לנו לא פחות.

חברת 'מצעים' – מצעים למיטת תינוק

חברת 'מצעים' מתמחה בכל הקשור למצעים למיטת תינוק ומספקת מעטפת שלמה ללקוחותיה דרך סט מצעים ייחודי, איכות ועמידות לאורך זמן ושירות לקוחות איכותי לכל שאלה.